محل تبلیغات شما

- کجا بودم؟

+ گفتید که مردی زنش را می‌کشد و در سقف خانه‌اش خاک می‌کند.

- آها. سال ۵۷ بود، همه راه افتاده بودن تو خیابون و داشتن سر و صدا می‌کردن. شما خبر داشتین؟

+ :|

-  آره دیگه، حتماً خیلی هم سرت شلوغ بوده اون موقع. چند نفری رو حالا قبض روح کردی؟

+ :|

- کلا، واسه کنجکاوی می‌پرسم.

+ آن اطلاعات محرمانه‌‌اند.

- عجب. یه سوال حالا بپرسم قبل اینکه جریان رو تعریف کنم. میگن نوح یه دعایی داشته که وقتی می‌خونده همینجور عمرش اضافه می‌شده. راست میگن؟

+ بله. حضرت نوح، درود خداوند بر ایشان باد، از مقربین درگاه حق بود.

- من که باور نمی‌کنم نوح اینقدر عمر کرده باشه، آخه نهصد سال؟ ما نود سالمون که میشه هوش و حواس واسمون نمی‌مونه. حالا می‌گفتین دویست سال قابل تحمل‌تر بود. نوک زبونم بودا، دعاش چی بود؟

- اللهم ارنی . :|

- :| میکائیل به من گفته بود که شما ایرانی‌ها آدم‌های مکاری هستید، ولی من باور نمی‌کردم. سلمان از بزرگان شما بود و خوب الگویی. وای بر شما.

+ مکر؟ من غلط بکنم. اصلا ولش کن، ادامه‌ی داستان. جونم واست بگه که همه جا بلبشو بود. آقاجون منم دو تا پاش رو کرد تو یه کفش که الا و بلا باید ما هم بریم اعتراض. هر چی میگفتم آقاجون، شما قلبت مشکل داره، بیخیال شو. راضی نمی‌شد که نمی‌شد.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
وبلاگ شورای دانش آموزی آموزشگاه شهید استکی زورخانه شهدای حسن آباد مشیر ویتاس | ستاره هفت آسمان دانلود کتاب اخلاق حرفه ای در مدرسه فرامرز قراملکی افسران جنگ نرم کتب حل المسائل دانشگاهی دکلمه های عاشقانه و عارفانه DIGITAL WORLDS توریست یاب وبلاگ شخصی مصطفی کرمی